Sap Business One Eğitimi

Sap Business One Eğitimi

Sap Bussiness One Nedir?

SAP Business One, Alman SAP SE şirketi tarafından satılan küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için tasarlanmış bir işletme yönetim yazılımıdır. Bir ERP çözümü olarak, finans, operasyon ve insan kaynaklarındaki temel iş işlevlerini otomatikleştirmeyi hedefler.

Bu program, Şirket yöneticilerinin çok daha pratik ve çok daha kaliteli kararlar almasını sağlamak için kullanılan SAP finansa dayalı işlemlerin bilgisayar ortamına dökülmesini de sağlamaktadır. Kendi içerisinde farklı modüllere ayrılmakta olan SAP, ihtiyaçlara yönelik olarak şekillendirilme özelliği ile iş takibi ve stok takibi gibi pek çok konuda da şirket yöneticilerine kolaylık sağlamakta ve işlerin hem daha kolay hem de daha hızlı bir şekilde takip edilmesine yardımcı olmaktadır. SAP yazılımı iş takibi sağlamakta olduğundan dolayı olası aksaklıkların yaşanmasının önüne geçer ve yönetimi kolaylaştırır.

SAP yazılımı ile ilgili gerekli eğitimi alarak işletmenizin çok daha kolay bir şekilde yönetilmesini sağlayabilir ve işlerinizi en doğru şekilde kontrol altına alınarak işleyiş esnasında çıkan aksaklıkların pek çoğunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Sap Business One Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

SAP eğitiminde finansal muhasebe, maliyet muhasebesi, malzeme yönetimi, satış ve insan kaynakları gibi pek çok modüle yer verilmektedir. Bu modüller işletmenin ihtiyacına göre şekillendirilerek çok daha faydalı bir çalışma sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra raporlamalar ve farklı daha pek çok işlem ile iş takibi ve işleyişini anlık olarak görüntüleyebilir, kar ve zarar durumunu da pratik bir şekilde hesaplayarak takip edebilirsiniz. SAP kursuna katılım sağlayarak yazılımın içerikleri ve sağlamış olduğu kolaylıklar ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir ve programı çok daha pratik bir şekilde kullanarak raporlamalar çıkartabilirsiniz.

Eğitim Süresi

Eğitim Koordinatörü

Eğitim Programımız

Eğitim Başlama Tarihi

Eğitimi Ne Zaman Bitirebilirim?

Sertifika Üzerinde Kaç Saat yazmaktadır?

Belgemi Avrupa'da Kullanmak İstiyorum

Kurs Ücreti ve Ödeme Şekli

Banka Hesap Bilgisi

Diğer